Dzień Mieszkańca

cze 15, 2023

Niezwykle piękny dzień spędzili nasi mieszkańcy wraz z rodzinami, podczas imprezy integracyjnej Majowe Granie, która odbyła się w sobotę 27 maja w ogrodzie DPS. Organizatorzy, czyli Częstochowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością PERASADA oraz pracownicy i wolontariusze DPS przygotowali na tę okoliczność w ogrodzie placówki wiele atrakcji.
Były występy artystyczne, koncert zespołu muzycznego z wokalistami: Anną Bystroń – Jajkiewicz oraz Marcinem Jajkiewiczem, kawiarenka, fotobudka, grillowanie, kramik z pracami podopiecznych itp. Odwiedziło nas wielu gości oficjalnych, a także podopieczni zaprzyjaźnionych placówek i emerytowani pracownicy DPS. Spotkanie rozpoczęto Mszą św. w Kaplicy, a zakończono koncertem orkiestry dętej z Mykanowa i zabawą taneczną.
To był wspaniały czas, spędzony w pięknej scenerii i miłej atmosferze, wśród osób, które są blisko naszej placówki na co dzień i od święta, za co serdecznie dziękujemy. Spotkanie zostało dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych.
Dzie
Skip to content